Hizmet Sunum Modelleri

Hizmet Seviyeleri

 • SLA1 (7x24, 6 saat çözüm) :

  Haftada 7 gün, 24 saat (7x24) hizmet verilmektedir. 30 dakika içerisinde telefonla veya mümkünse uzaktan bağlantı ile müdahale süreci başlatılmakta, ITSS teknik uzmanları azami 6 saat içerisinde gerekli yedek parça ve cihazlarla birlikte yerinde müdahalede bulunarak arızayı gidermekte veya taahhüt edilen sürelerde onarılamayacak arızalar için eşdeğer ürünlerle Müşterinin iş sürekliliğini sağlamaktadırlar.

 • SLA2 (7x24, 4 saat müdahale) :

  Haftada 7 gün, 24 saat (7x24) hizmet verilmektedir. 1 saat içerisinde telefonla veya mümkünse uzaktan bağlantı ile müdahalede süreci başlatılmakta, gerekli durumlarda 4 iş saati içerisinde içerisinde müşteri yerinde müdahale edilmektedir.

 • SLA3 ( 5x9, Ertesi iş Günü) :

  Hafta içi mesai günlerinde saat 08:30 ila 17:30 saatleri arasında (5x9) hizmet verilmektedir. 4 saat içerisinde telefonla veya mümkünse uzaktan bağlantı ile müdahale süreci başlatılmakta, gerekli durumlarda en geç ertesi iş günü müşteri yerinde müdahalede bunulmaktadır.

 • Kişiselleştirilmiş:

  Hizmet verilecek zaman dilimleri, telefonla müdahale, uzaktan bağlantı ile müdahale, yerinde müdahale ve çözüm süreleri Müşteri ihtiyacına bağlı olarak kişiselleştirilebilir.

*Aynı kontrat içerisinde ürün bazlı olarak değişik servis seviyelerinin tercih edilmesi mümkündür.